گروه تولیدی کدیپک در سال ۱۳۹۵ و با هدف تولید محصولات جانبی حیوانات خانگی، استوار بر سه اصل نوآوری، ثبات کیفیت و مشتری مداری آغاز به کار نمود. ماموریت ما توسعه بومی سازی صنعت پت از لحاظ کمی و کیفی و تامین تقاضای بازار با عرضه کالاهای تولید داخل می باشد.
اسکرچر و درخت گربه از آن دسته محصولاتی است که به علت کارایی گسترده و قابلیت های ویژه در رفع نیازهای غریزی گربه ها بسیار ضروری وهمواره مورد توجه می باشد اما خرید آن به دلایل محدودیت های ناشی از وابستگی به اجناس وارداتی با چالش هایی همراه بوده است. لذا بر آن شدیم که در فاز اول با احداث خط تولید این محصول و تجلی هنر در صنعت، مجموعه ای با کیفیت تر متنوع تر از آنچه که تا کنون در کشور شاهد بوده ایم تقدیم هموطنان علاقمند نماییم. به لطفا الهی و با تکیه بر دانش و تجربه و استفاده از بهترین مواد اولیه، تجهیزات و نیروی انسانی توانستیم این امر را محقق سازیم.
محصولات کدیپک با مطالعات دقیق رفتارشناسی گربه ها و رعایت کامل استاندارد های جهانی در طراحی و ساخت جوابگوی نیازهای نژادهای مختلف با رفتار و خلق و خوی منحصر به فرد آنها است.
به امید آن که با ارائه محصولات و خدمات شایسته و جلب رضایت و اعتماد مصرف کنندگان گرامی و همکاران محترم علاوه بر تلاش برای زیباتر شدن زندگی این فرشته های دوست داشتنی، بتوانیم گامی کوچک در جهت خودکفایی کشور و حمایت از کار و سرمایه ایران عزیزمان برداریم. لطفا در این مسیر ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

Start typing and press Enter to search